Wyszukiwanie Tematy
Zachowanie

Zachowanie

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie uczniowie mogą spędzać czas poza lekcjami pod opieką przeszkolonego personelu. W świetlicy szkolnej zapewnione są warunki do nauki, zabawy i odpoczynku. Często organizowane są zajęcia dodatkowe, zabawy, konkursy czy czytanie książek.

Dobre maniery każdego dnia
Scenariusz zajęć świetlicowych mających na celu poznanie zasad savoir-vivre oraz swoich mocnych i słabych stron. Uczniowie na zajęciach poznają jak witają się mieszkańcy różnych krajów, wspólnie z nauczycielem rozszyfrowują pojęcia "savoir-vivre" lub "bon ton", porządkują zachowania przypisując je do dobrych...
Rodzaj: Scenariusze zajęć
Temat:  Zachowanie
Mapa naszych wad
Scenariusz zajęć świetlicowych mających na celu budowanie więzi i integracja grupy oraz poznanie swoich mocnych i słabych stron. W ramach zajęć dzieci rozwiązują punkt po punkcie krzyżówkę nawiązującą do utworów Jana Brzechwy. Do każdego z punktów nauczyciel dostosowuje zabawy i animacje, które wprowadzają dzieci...
Rodzaj: Scenariusze zajęć
Pedagog szkolny w świetlicy, czyli „Szkoła w barwach tęczy”
„Szkoła w barwach tęczy” to cykl zabaw socjoterapeutycznych, które przeprowadziłam w tym roku szkolnym. Jest on podzielony na siedem bloków tematycznych nawiązujących do siedmiu kolorów tęczy.
Rodzaj: Programy i projekty
Temat:  Zachowanie
Zasady dobrego zachowania w kinie
Scenariusz zajęć świetlicowych dla dzieci z klas 1–3, utrwalający zasady dobrego zachowania w kinie. Do wykorzystania podczas obchodów Dnia Postaci z Bajek 5 listopada.
Rodzaj: Scenariusze zajęć
Temat:  Bajki

Wszystkich wyników: {{count}}