Wyszukiwanie Tematy
Dzień Ojca

Dzień Ojca

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie uczniowie mogą spędzać czas poza lekcjami pod opieką przeszkolonego personelu. W świetlicy szkolnej zapewnione są warunki do nauki, zabawy i odpoczynku. Często organizowane są zajęcia dodatkowe, zabawy, konkursy czy czytanie książek.

Coś dla mamy
Dwa pomysły na zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wiosennie ozdabiają talerze oraz samodzielnie haftują serce. Długość materiału: 1 strona A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Temat:  Prezenty
Skrzat breloczek – prezent z okazji Dnia Taty
Prosty pomysł na wykonanie breloczka przedstawiającego skrzata z wykorzystaniem rolki po papierze toaletowym oraz włóczki. Długość materiału: pół strony A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Temat:  Dzień Ojca
Coś dla taty
Dwa pomysły na własnoręczne wykonanie prezentu dla taty w ramach zajęć plastycznych.  Do zajęć wykorzystano m.in., drewniane patyczki, drewniane spinacze, filc samoprzylepny. Długość materiału: 2 strony A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Temat:  Dzień Ojca
Kolorowe kwiaty dla mamy i taty
Prosty pomysł na wykonanie bukietu z serwetek i bibuły w ramach pracy plastycznej. Długość materiału: pół strony A4.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Temat:  Dzień Matki
Dla taty
Rozwijanie kompetencji kluczowych w świetlicy
Scenariusz zajęć rozwijających kompetnecje kluczowe w świetlicy, podzielonych na trzy części: zajęcia umysłowe, manualne i ruchowe. Uczniowie poznają wiersz o spacerze z tatą, wykonują pracę plastyczną i uczestniczą w zabawie ruchowej z wykorzystaniem piłki. Idealny do przeprowadzenia z okazji Dnia Ojca (23 czerwca)...
Rodzaj: Scenariusze zajęć
Temat:  Rodzina
Laurka na Dzień Ojca
Nietypowa kartka wykonana techniką iris folding.
Rodzaj: Projekty plastyczne
Temat:  Dzień Ojca

Wszystkich wyników: {{count}}